ÜYE GİRİŞİ


NAKLİYE VE İADE ŞARTLARI


Yurt İçi Kargo firması anlaşmalı kargo firmamızdır. Türkiye'nin heryerine aynı ücret tarifesi ile hizmet vermekteyiz. Satın alınan ürünün ağırlığına göre kargo bedeli farklılık göstermektedir ve satın alma adımında Kargo bedelleri otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Kargolama esnasında zarar gören taşlardan Yurt içi Kargo firması sorumludur. Teslim edilen ürünlerin kırılması veya çatlaması veya hatalı dizimden oluşan eksik parçalardan Mozaik Sepeti sorumlu değildir.

Mozaik Sepeti satın alınan ürünün paketlenme kapasitesine göre numune veya yedek olarak adlandırdığımız ek ürünleri sizlere gönderebilir.

Taşların istenildiği veya beklenildiği gibi çıkmaması durumunda teslim tarihinden sonraki 7 işgünü içerisinde taşların zarar görmemiş olması şartı ile iade alınabilir. İade için fatura ve kargo teslim fişlerinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.

iade şartlarına göre iadesi kabul gören ürünlerin geri ödemeleri ürünlerin geri gönderilmesini takiben bir hafta içerisinde Kredi Kartına veya Havale/EFT ile hesap numarasına yapılacaktır. Mozaik Sepetinin almış olduğu hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

Mozaik Sepeti iyi alışverişler diler...

www.mozaiksepeti.com