ÜYE GİRİŞİ


NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR


Çok YAKINDA çeşitli Banka Kampanyaları ile sizlere çeşitli ödeme seçenekleri sunabileceğiz.

Içiniz rahat olsun, online alisverisin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacaginiz alisverislerde yüksek güvenlik standartlari geçerli. Rapid SSL Güvenlik Sertifikasi sayesinde güvenliginizi riske atmadan sitemizde özgürce alisveris yapabilirsiniz.

 

Kredi Karti Güvenligi

Mozaiksepeti.com,  kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcılarıkullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar,  tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. 

Mozaiksepeti.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 

Rapid SSL Güvenlik Sertifikasi

Mozaiksepeti.com güvenliğiniz için kredi kartı ödeme sayfanız ve diğer sayfalarında rapid ssl güvenlik sertifikasını kullanmaktadır. Güvenlik sertifikamız ile ilgili bilgiyi tarayıcınızın adres çubuğunda yer alan anahtar simgesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir koşulda kayıt altına alınmamaktadır.